Res ste super, odlična.
Hvala
- Jasmina
Ekipa je bila prijazna, odzivna ter pripravljena pomagati pri vseh vprašanjih. Vse je bilo opravljeno v dogovorjenem času in brez zapletov. Posebej smo bili zadovoljni s prijaznim pristopom in skrbjo za detajle, kar je pokazalo visoko raven strokovnosti in zavzetosti za delo.
Z veseljem bi storitev ponovno izbrali in jo priporočili tudi drugim.
- Veronika
Sin je komaj dočakal vaša vabila in jih že veselo razdelil svojim prijateljem.
Hvala, da ste ga(nas) osrečili.
- ALIS
Vabila so zelo lepa. Lepša kot na sliki. Tudi v bodoče se bom obrnila na vas, če bom še rabila kakšna vabila. 👍🔝
- M.T.
Hitro, preprosto, čudovito narejena vabila. Hvala!
- Lea
Z izdelavo vabil sem izjemno zadovoljna. Narejeno in poslano v dogovorjenem roku. Vabila so bila ob predaji zložena v kuvertah, s priloženo zahvalo, za kar menim, da je velika dodana vrednost. Z veseljem še bom pri vas naročala, prav tako pa vas bom priporočala drugim!
- Sabina
Vabila so fantastično izdelana, vse tako kot sem si želela tudi prispela so zelo hitro. Vsekakor priporočam!
- Orijana
Urejeno hitro in kvalitetno. Priporočam
- Sebastijan
Lepa vabila, hitra dostava.
- Nina
Zelo krasno vabilo,lepo oblikovano po mojih željah in zelo hitra dostava. Hvala še enkrat
- 5
Hitro in lepo oblikovana vabila.
Nika
- Nika