Hvala za prečudovita vabila.
- Matejka
Hitro in korektno.Zelo sem zadovoljna.
- Irma
Rada bi se zahvalila gospe Sandri, ker je upoštevala vse naše želje in se nam maximalno prilagajala pri naših zahtevah in spremembah.
Vsi povabljeni gostje so bili nad vabili navdušeni :)
Z veseljem bomo spet naročili vabila pri njih.
- Tjaša
Zelo lepa vabila, hitro izdelano. Zelo zadovoljni!
- Tina
Od narocila do izvedbe, izredna odzivnost in hitra realizacija, zelo zadovoljni z izdelkom, hvala vam.
Cista 5.
- KLAVDIJA
Odlično, hitro in vse tako kot mora biti.
- Mateja
Kakovostno, zelo lepo izdelano in hitro dostavljeno😊
- Larisa
Zelo zadovoljna! :)
- Tina
Vabilo je zelo lepo, narejeno tako kot smo zeleli in tudi hitro narejeno ter dostavljeno.
- Mateja
Zelo zadovoljna z izdelkom, hitro dostavo in prijaznim osebjem
- Mojca
Vse hitro in kvalitetno, super ste !
Hvala
- VESNA
vabila so Č U D O V I T A, ker so unikatna in priporočam še drugim.
Hvala :)
- NATAŠA