Hitro, strokovno, lepo. Zelo zadovoljni!
- JANJA
Zelo lepo vabilo in zelo hitra dostava.
- Sergeja
Vabila za rojstni dan naročila že 2x. Vabila so estetsko dovršena, zelo zadovoljna z njihovim delom ter hitro odzivni. Priporočam nakup!
- Ula
Hitra in kvalitetna izdelava vabil.
- Tjasa
Odzivnost, ugodna cena, hitra izdelava, odlicna vabila. Zelo zadovoljna s storitvijo :)
- Klavdija
Izredno odzivni in prijazni. Hitra dostava. Vabila pa mega...hvala vam..
- Valerija
Hitro in enostavno, preprosto sodelovanje pri popravljanju izdelka.
- Ana
Urejeno hitro in kvalitetno. Priporočam
- Sebastijan
Zelo korektni in odzivni.Super
- Urška
Bili smo zadovoljni
Hvala
- Natalija
Sva zelo zadovoljna z vabili, ki sva jih dobila! Vse izvedeno pravočasno in brez težav! Super! Rešili ste nam eno od skrbi, ki so v trenutkih pred poroko! Hvala lepa, in vse dobro vam želiva!
Andreja in Boris
- Boris
Super zadovoljna.
Profesionalno,hitro in lepo.
Toplo priporočam
- Mojca