Odlično, kvalitetno, hitro…. Hvala
- Janez
Zelo zadovoljna, tako z izdelkom, kot s servisom. Hvala ekipi :)
- Tanja
Super zadovoljna! Vabila so lepa, kvalitetna, po mojih željah in hitro sem jih dobila!
- Anja
Zelo zadovoljen in seveda se bom gdaj narocil. Hvala vam
- Bostjan
Hitri, odzivni top narejeno.
- DANIJELA
Zelo zadovoljna z kakovostjo in hitrim odzivom. Vabila vsa posebej zložena v kuverti. Z velikim zadovoljstvom bom oddala vabila povabljenim.
- Helena
Vabila so zelo lepa, hitro izdelana in dostavljena.
- Mihaela
Zelo korektno, hitro in zanesljivo! Zelo zadovoljen s končnim izdelkom!
- Zoran
Ažurno, brez kakršnih koli zapletov, točno tako, kot smo se dogovorili.
- Srečko
Zelo smo zadovoljni z izdelanimi vabili. Lepi motivi, enostavno narocanje in kvalitetno izdelano. Tudi kuverte so prirocne in lepih barv.
- Marija
Že od samega začetka je bila komunikacija vzorna – pozorno so upoštevali vse moje želje in jih s svojimi izkušnjami nadgradili v končni rezultat, ki je odličen. Še enkrat hvala za trud in profesionalen pristop.
- ROBERT