Zelo zadovoljna z izdelavo vabil in dostavo v zelo kratkem času. Vsekakor priporočam.
Hvala vam.
- Simona
Zelo zadovoljna s storitvijo. Simpaticna, unikatna voscila. Prijazno osebje. Hitra odzivnost, izvedba narocila. PRIPOROCAM. :)
- Barbara
Vabila so bila dostavljena zelo hitro. Vabila so narejena zelo kvalitetno. Moram rečt da sem bila z njimi zelo zadovoljna in tudi povabljeni so komentirali, da jim vabilo bilo tako res ekstra, nekaj posebnega. Priporočam!
- Ana
Zelo lepo in kvalitetno narejena vabila.
- Aleš
Zelo zadovoljna! Zelo odzivni in hitra dostava!
- Nadja
Vse hitro in kvalitetno, super ste !
Hvala
- VESNA
Zelo sem zadovoljna z nakupom. Hvala Vam.
- Iris
Bili so zelo prijazni,ustrezljivi
- Vida
Vabila so zelo lepa. Lepša kot na sliki. Tudi v bodoče se bom obrnila na vas, če bom še rabila kakšna vabila. 👍🔝
- M.T.
Hitro in kakovostno.
- Marija
Zelo zadovoljni s storitvijo. S predlogom in izdelavo vabila ste nam olajšali prvi korak ob pripravi praznovanja.
- SUZANA
Odlično od začetka do konca
- Denis