Pozdravljeni,
zelo sem zadovoljna s hitro in kvalitetno izdelavo ter dostavo.
Lukrecija
- Lukrecija
Vabila so zelo lepa, hitro izdelana in dostavljena.
- Mihaela
Krasna vabila, hitro barejeno in dostavljeno.
- Leja
Vabila so v živo še lepša, kot sem si predstavljala. Kvaliteta, videz in vaša odzivnost zaslužijo vso pohvalo.
- Marjana
Vabila za rojstni dan naročila že 2x. Vabila so estetsko dovršena, zelo zadovoljna z njihovim delom ter hitro odzivni. Priporočam nakup!
- Ula
Z vabili sem zelo zadovoljna – so čudovita in kakovostna, hitra dostava in takojšen odziv.
Skratka zelo zadovoljni.
- Sonja
Pozdravljeni.
Jaz se vam zahvaljujem za zelo lepa vabila. Zelo sem zadovolna in ko bom, kaj potrebovala vem na koga se obrnit.
Super ste.
Lep pozdrav,
Renata
- Renata
Vrhunska vabila po ugodni ceni, prav tako odlična komunikacija pri spremembah pri vabilu.
- Blaž
Hitra odzivnost , vabila narejena zelo kvalitetno. Cena sprejemliva. Zelo zadovoljna.
- TANJA
Zelo zadovoljna! Hiter odgovor, upoštevanje želja in prijaznost. Vsekakor priporočam, in se definitivno še vrnem :)
- Nastja
Z vabilom zelo zadovoljna, so zelo lepo izdelana. Še posebej pa se vam zahvaljujem za vašo hitro izdelavo, ker so bila pri meni že v treg dneh... :)
Hvala še enkrat.
- PETRA
Izredno zadovoljna. Vabila so v živo še lepša kot na spletu. Priporočam ❤️
- Vesna